Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Luana ngushtin bluzën e vë në pah gjoksin, mahnit ndjekësit me foto atraktive

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, së fundmi ka nisur t’i pëlqejë shumë librat.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Ajo tha se kohëve të fundit po “vdes” të blejë libra nëpër aeroporte.

“Kam zëvendësuar blerjen e make upeve me librat, dhe ndjehem shumë mirë për këtë”, ka shkruar Vjollca.

Por vemendje ka marre me bluzen transparente ku ve ne pah gjoksin.

Shiko foton:

Të fundit