Web Analytics

Luana Vjollca përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

Botuar nga: InfoKosova

Luana Vjollca, një prej personazheve më të komentuara në showbiz-in shqiptar, ka bërë të njohur gjendjen e saj aktuale në një postim në rrjetin e saj social.

Pavarësisht aktivitetit të saj të vazhdueshëm në mediat dhe në rrjetet sociale, Luana gjithmonë gjen kohë për të shpërndarë mesazhe të rëndësishme për ndjekësit e saj.

Në postimin e fundit në Instagram, ajo ndau një story ku shihet në një dhomë spitali, pas një kontrolli rutinë shëndetësor.

Mbi foton e postuar, Luana bëri thirrje për të gjithë që të marrin kujdes për shëndetin e tyre dhe të bëjnë kontrollin e rregullt shëndetësor, sugjerimi i saj që kujdesi për shëndetin të jetë një prioritet.

“Kujdesu për shëndetin tënd sepse asgjë nuk është më e rëndësishme se kjo,” shkroi ajo përbri fotos.

Mesazhi i Luana Vjollcës për ndjekësit e saj është një përkujtim i rëndësishëm për rëndësinë e kujdesit për shëndetin dhe përparimin e rregullt të kontrolleve shëndetësore për të parandaluar sëmundjet.

Shiko foton:

Të FUNDIT