Web Analytics

Nuk përmbahet Luana, ‘tranon’ rrjetin duke treguar format e bollshme në bikine

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Luana Vjollca, njihet për bukurinë dhe format e saj trupore të mrekullueshme.

Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj momente nga përditmëria e saj, por edhe nga jeta profesionale.

Luana kësaj here ‘ngriti temperaturat’ me disa fotografi që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo tregoi se është në formë të mrekullueshme e të shëndetshmë, duke u shfaqur në bikini të zeza.

Shiko fotot:

Nga rubrika