Web Analytics

Luana Vjollca habit me veprimin, del dhe ec zbathur në mes të rrugës

Botuar nga: InfoKosova

Luana Vjollca, personalitet i njohur në skenën muzikore dhe si moderatore në median shqiptare, ka demonstruar ndjenjën e saj të thellë për atdheun nëpërmjet postimeve të saj në rrjetet sociale.

Ditën e sotme, ajo vendosi të shprehë dashurinë për vendin e saj në një mënyrë të veçantë, duke bërë një veprim të papritur.

E veshur me stil në tuta, ajo shënon një ecje në rrugën kryesore të Tiranës, “Rruga e Kombit”, duke e kryer atë pa të mbathura.

Në postimin e saj, ajo shkruan: “Vdes ta prek token tone kembe zbathur #ShqiperiKosove”, duke zbuluar që gjendet në një prej pikave më simbolike të Tiranës.

Ky veprim i papritur ka shkaktuar një reagim të madh në rrjetet sociale, duke e bërë Luana Vjollcën objekt spekulimesh dhe komentesh për përkushtimin e saj ndaj vendit të saj.

Shiko fotot:

Të FUNDIT