Web Analytics

Uau! Ish banorja e “Ferma Vip” merr “propozimin” për martesë më të pazakontë

Ish konkurrentja e “Ferma Vip” dhe këngëtarja Gordana, e njohur si Baby G, ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku një ndjekës i ka bërë një koment të veçantë.

“Të kisha martuar”, shkruan ndjekësi për këngëtaren.

Ndërsa po bëhet fjalë për martesë, Baby G pranon “propozimin” e tij dhe e publikon në “Instastory” duke shtuar: “Ku është unaza ime?”

Gordana ka bërë të ditur gjatë kohës së saj në “Ferma VIP” se nuk ka një lidhje dashurie aktualisht.

Shiko foton:

Nga rubrika