Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Uau! Jori Delli i bën dhuratë super luksoze prindërve të saj!

Jori Delli ka bërë një investim të veçantë në fundjavë.

Ajo ka blerë biletat për veten dhe për familjen e saj për një udhëtim të mrekullueshëm në Dubai.

Momenti i emocionueshëm erdhi kur ajo ia tregoi babait surprizën.

“Kush ka vajza, ka botë”, thotë babai i saj, duke shprehur gëzimin e tij pas lajmit të marrë nga Jori.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joridelli (@joridelli_fp)

Të fundit