Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Vajza bukuroshe e Meritës e Nysretit bëhet miss

Çifti i njohur i muzikës Merita e Nysret Muçiqi tashmë kanë një familje të madhe, pasi janë bërë edhe gjyshër.

Ata, reflektojnë mjaftë lumturi familjare dhe kjo është më e bukura, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që Albatriti prej vitesh tashmë është në botën e muzikës, edhe vajza e madhe e çiftit ka nisur të merret nga pak me muzikë.

Por, në këtë rrugë nuk preferon të ecë Enea, më e vogla e familjes.

Enea, po duket bukur!

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
997NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu