Web Analytics

Valbona Mema tregon detajet nga dasma e Kiarës me Luizin

Një mbrëmje pas finales së madhe është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP.

Intervistat kanë qenë të shumta dhe Valbona Mema nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve nga gazetarët e Top Media.

Si tu duk finalja e madhe dhe çfarë të pëlqeu më shumë?

Absolutisht, ishte e magjishme çdo gjë. Emocione, nuk kam fjalë e kam përjetuar si të ishim ne aty brenda.

Si tu duk dasma e Luizit dhe Kiarës?

E përkyer, e magjishme të dy të bukur.

A do të doje të këndoje në dasmën e tyre nëse bëjnë dasmë?

Unë jam e ftuar zemër, kam qenë e ftuar që brenda shtëpisë, unë e kam bërë dasmën e parë.

Si të gjeti periudha pas Big Brother nga ana muzikore dhe nga ana personale?

Unë pata pak fatin e keq sepse unë dola për një arsye shumë madhore.

Pas humbjes së motrës e përjetova shumë, por publiku ishte ai që më mbështeti më dha forcë me projekte, tani del dhe projekti tjetër.

Pastaj është projekti muzikor me Armaldo Kllogjerin.

Nga rubrika