Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Valbona Mema tregon detajet nga dasma e Kiarës me Luizin

Një mbrëmje pas finales së madhe është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP.

Intervistat kanë qenë të shumta dhe Valbona Mema nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve nga gazetarët e Top Media.

Si tu duk finalja e madhe dhe çfarë të pëlqeu më shumë?

Absolutisht, ishte e magjishme çdo gjë. Emocione, nuk kam fjalë e kam përjetuar si të ishim ne aty brenda.

Si tu duk dasma e Luizit dhe Kiarës?

E përkyer, e magjishme të dy të bukur.

A do të doje të këndoje në dasmën e tyre nëse bëjnë dasmë?

Unë jam e ftuar zemër, kam qenë e ftuar që brenda shtëpisë, unë e kam bërë dasmën e parë.

Si të gjeti periudha pas Big Brother nga ana muzikore dhe nga ana personale?

Unë pata pak fatin e keq sepse unë dola për një arsye shumë madhore.

Pas humbjes së motrës e përjetova shumë, por publiku ishte ai që më mbështeti më dha forcë me projekte, tani del dhe projekti tjetër.

Pastaj është projekti muzikor me Armaldo Kllogjerin.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu