Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Vedati e Mensuri harrojnë Osmanin, Stupcat bëhen Shtupca sa hap e mbyll sytë

Ndarja e Stupcave ka qenë një temë tejet e diskutuar muajve të fundit, Osmani, Mensuri e Vedati ishin miq prej më shumë se 20 vitesh, ku realizonin skeqe te ndryshme qe gjithmone pelqeheshin nga publiku.

Pas problemit që ju ndodhi, këta dy të fundit po vazhdojnë të argëtojnë publikun me batutat e këndshme, emri Stupcat u bë Shtupca dhe aktorët e mirënjohur të humorit nuk hezituan të rikthehen më të fortë se asnjëherë më parë.

Ndryshe, per shume vite Stupcat ishin nder aktoret me te pelqyer nga shqiptaret ku me videot e ndryshme humoristike arrinin ti benin per te qeshur publikun shqiptar per shume vite me radhe.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM pati sjell një material në lidhje me këtë incident nga miqtë e dikurshëm, shiko videon me poshte per me shume detaje./Nzoom/

Shiko videon:

Të fundit