Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Vedati i kujton “Stupcat” edhe pse ata i kanë ndarë rrugët

Janë bërë një vit që treshja e famshme e serialit “Stupcat” i kanë fund bashkëpunimit.

Së fundmi, ka qenë aktori Vedat Bajrami që i ka kujtuar disa momente gazmore përmes një InstaStory.

Edhe pse nuk janë më bashkë, kujtimet e tyre mbeten si në memorien e publikut ashtu edhe të tyre.

“Stupcat”, ishin dhe mbeten legjendat e humorit në shqiptari./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu