Web Analytics

Vëllai i Ilnisës tregon si e kanë pritur familja lidhjen e saj me Meritonin i cili është disa vite më i ri

Botuar nga: InfoKosova

Lidhja e Meritonit me Ilnisën brenda shtëpisë së Big Brother është komentuar shumë, e sidomos mosha e kësaj të fundit.

Vëllau i banores, në një intervistë në “Mos i bjer me top”, ka treguar se si e kanë pritur mardhënien e tyre familja e saj.

“Situata është pak më komplikuar. Kemi të bëjmë me një raport ku ata të dy po i japin çiltërsinë dhe pozitivitetin njëri-tjetrit dhe kjo mori ngjarjesh mbetet për t’u zhvilluar.

Nuk kemi një etiketim të marrëdhënies së tyre. Në çdo rast, ata janë të rritur vet. Dashuri është fjalë e madhe.” – u shpreh vëllai i banores.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT