Web Analytics

Vivi harron ndarjen me Getinjon, shfaqet në top-formë me pozë provokuese nga shtrati

Nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Vivien ka deklaruar ndarjen me reperin Getinjo dhe tashmë po e shijon jetën single.

Vivi, po shihet aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Edhe sot ka publikuar një imazh nga shtrati, teksa iu ka uruar mirëmëngjesi ndjekësve të saj.

E veshur me një këmishe nate dhe pa makijazh, Vivi padyshim se duket bukur.

Edhe pse u nda me Getin, blogerja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,362FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Vivi harron ndarjen me Getinjon, shfaqet në top-formë me pozë provokuese nga shtrati

Nga: InfoKosova

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Vivien ka deklaruar ndarjen me reperin Getinjo dhe tashmë po e shijon jetën single.

Vivi, po shihet aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Edhe sot ka publikuar një imazh nga shtrati, teksa iu ka uruar mirëmëngjesi ndjekësve të saj.

E veshur me një këmishe nate dhe pa makijazh, Vivi padyshim se duket bukur.

Edhe pse u nda me Getin, blogerja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,362FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT