Web Analytics
BallinaSHOWBIZVjollca Haxhiu ka humbur peshë, ekspozon trupin si ‘peshk’

Vjollca Haxhiu ka humbur peshë, ekspozon trupin si ‘peshk’

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare, ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim të grimosur dhe me stil të veçantë, se fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto nga Kroacia.

E veshur me trenerka të ngushta e me stil, Vjollca ekspozon trupin e saj me disa kilogramë me pak.

Edhe pse ka kaluar të 40-tat, trupi i saj po duket si i një 20 vjeçareje. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit