Web Analytics

Xhensilen e ka zbukuruar shtatzënia e dytë, publikon fotot me barkun e fryrë

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë.

Kjo jo vetëm për profesionin e projektet muziore por shpesh herë edhe për jetën e saj private.

Pak kohë më parë ajo ka njoftuar se po sjell në jetë fëmijën e saj të dytë që do të jetë djalë.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto fotosesion ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe shtatzënia duke se e ka zbukuruar kaq shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika