Web Analytics

Zbulohet arsyeja pse Buci nuk mori pjesë mbrëmë në finalen e Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë është mbajtur finalja e Big Brother Vip Kosova, ku finalistë ishin Lumbardhi, Blerando, Edona dhe Shqipja.

Fitues i këtij edicioni u shpall Lumbardh Salihu.

Mbrëmë është vërejtur mungesa e Bucit në finale, pasi shumica prej ish banorëve ishin të pranishëm.

Ai ka publikuar një video ku mbrëmë ishte në klubin ku punon bashkë me të fejuarën e tij Veronen./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT