Web Analytics

Zhduket një person në Fushë Kosovë, familjarët e tij thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë

Nga: InfoKosova

Një person raportohet të jetë zhdukur rreth dy javë më parë në Fushë Kosovë.

Policia bën të ditur se familjarët e tij e kanë raportuar rastin ndërsa thonë se ai ka dalë nga shtëpia që dy javë dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femër kosovare me datën 17.09.2023 ka raportuar se viktima mashkull kosovar para dy javësh ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitë relevante të policisë janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar edhe prokurori”, thuhet në raportin e Policisë. /Telegrafi/

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT