Web Analytics

Zoja shtrihet pranë bredhit e provokon me lëvizje të nxehta, ‘tranon’ rrjetin (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Zoja Nushi është bërë emër i njohur në rrjete sociale, me videot e saj provokuese ajo merrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj tashmë të shumtë në numër qe e pelqejne per iamzhet qe sjell.

Ajo shpesh edhe edhe live ne rrjetin social TikTok aty edhe ku mori famen e madhe derisa ishte live dhe shkoi tek shtepia e Vali Corleones, duke u komentuar keshtu shume ne kete rrjet.

Ajo ka vazhduar edhe me disa itnervista duke treguar se si arriti te bahej e njohur ne kete rrjet, derisa thote se ka jete te shtrenjte dhe shpenzond deri ne 7 mije euro ne muaj edhe pse kjo nuk besohej shume nga publiku.

Së fundmi publikoi një video ku shihet e shtrirë pranë bredhit të vitit të ri, me veshje të shkurtër ajo bën lëvizje provokuese duke vënë në pah format mahnitëse trupore si modele./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT