6 C
Pristina
E enjte, Mars 30, 2017

Mësoni 7 gjërat që bëjnë foshnjat në barkun e nënës

Në mesin e shumë pyetjeve që bëjnë çiftet derisa gruaja është shtatzënë, është edhe ajo se “çfarë është duke bërë foshnja në bark?”. Hulumtuesit kanë...

Shenjat se një djalë është me të vërtetë për ju

Në këtë botë plotë me njerëz, nuk është aq e lehtë për të gjetur personin që ua plotëson nevojat e zemrës dhe shpirtit tuaj. Ndonjëherë...

Meshkuj! Nëse një femër ju jep këto shenja, bëhuni gati për seks

Nëse pretendoni të kaloni në tjetër nivel me dikë, duhet patjetër të lexoni sjelljet e saj, sepse gjithçka fshihet aty, me ose apo vetëdijen...

Gjilpërat efektive

Detajet si p.sh. gjilpërat në kravatë i japin pamje fisnike pamjes tuaj të tërësishme, ndërsa ajo kopsë e vogël me të cilën kravata përforcohet...

Pse kumarxhinjtë nuk mund ta lënë bixhozin

Nëse keni luajtur bixhoz ndonjëherë, mund të keni vënë re se një humbje e ngushtë ju bën të doni ta vazhdoni lojën. Ky është vetëm...

Femra, kujdes! Nëse partneri zbulon këto gjëra për ju, do rrezikoni shumë

Në një lidhje duhet të tregoheni të kujdesshëm me gjërat që i shprehni të partnerit tuaj. Edhe pse ju jeni të sinqertë me njëri-tjetrin, sërish...

Gjashtë arsye pse ndahen çiftet shqiptare

Shpeshherë dashuria ndalet në gjysmë si pasojë e ndonjë gabimi të njërit partner apo konflikteve me njëri-tjetrin. Edhe pse çiftet thonë se ai/ajo që dashuron...

Njerëzit me LYTH mbi buzë janë SHUMË TË LUMTUR – çfarë do të thotë...

Lythat në fytyrë dhe trup mund të zbulojnë shumë gjëra të rëndësishme që kanë lidhje me ju. Mund të besoni apo jo, mirëpo secili nga...

Vajza. hapni sytë: Këto janë shenjat se ai nuk është për ju!

Që të mos përfundoni me zemër të thyer, mësoni si t’i vëreni shenjat të cilat ju tregojnë qartë se ai nuk është për ju....

5 shenjat që tregojnë se ai është besnik ndaj jush

Këto janë 5 shenjat që partneri juaj nuk do t’ju tradhetoje kurrë. Për të arritur këtë besnikëri, e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja do...

Artikujt e Fundit

Mos e leni kurrë natën Wi-Fi të lëshuar

Mes këshillave të dobishme rreth përdorimit të telefonave të mençur, është edhe një këshillë që duhet ndarë dhe shqyrtuar në mënyrë serioze, shkruan The...

Zbulohet jeta e të fejuarit të Marinës, martesa një ditore 300 mijë euro dhe...

Vetëm ditën e djeshme u prezantua për të gjithë publikun si i fejuari i vajzës së Eli Farës, Marina Farës. Mirëpo Edi Ismaili nuk...

Kujt po i thotë Majku: Pse po m’rrin kaq ftohtë, çka t’kam bo? [Video]

Padyshim që ky mund të llogaritet si një nga postimet më qesharake të tij. Këngëtari Majk ka hedhur një video në Instagram ku shihej se...

Zbulohet sekreti për rini të përjetshme

Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë të re për të ndryshuar ADN-në, që mund të rregullojë “gjenet e dëmtuara” në tru, të kurojë sëmundje të...

Ky është sekreti që fshihet mbas buqetës me lule të nuses

Martesa është një ndër vendimet më të rëndësishme ne jetën e një çifti të ri, por ajo që gëzon dhe bashkon të gjithë miqtë...
wordpress hit counter