10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Nëse e dinit që këto femra vdesin për seks, nuk do i anashkalonit kurrë!

Një hulumtim i ri tregon që marrja me punët e shtëpisë ka lidhje të drejtpërdrejtë me pasurinë e jetës seksuale. Në të vërtetë, partnerët, të...

Shpiket buzëkuqi për vaginën, ja si përdoret [Foto]

Në vitin 1931, një doktor zhvilloi dhe patentoi tampon e parë, por kur bëhet fjalë për ciklin menstrual, jo çdo ide e burrave është...

Ushqimet që rrisin gjoksin pa qenë nevoja t’i drejtoheni kirugjisë

Shpehherë në biseda me miqsh qarkullon shprehja urbane ‘’ Flit sa të duash, unë i kam sytë tek gjoksi yt’’. Mos e merrni apriori...

8 arsyet përse ndiheni të lodhur gjatë gjithë kohës

Është normale pas një dite të gjatë të ndiheni të lodhur, por kur kjo gjendje vazhdon për shumë kohë, ka diçka për t’u shqetësuar. Ndonëse...

Gjashtë tipare të PAMJES dhe KARAKTERIT FEMËROR që duan s’duan ata, i ÇMENDIN meshkujt

Bussiness Insider shkruan se sa herë një burrë shikon trupin e një femre, me apo pa vetëdije vëren disa pjesë të trupit dhe sjelljes...

Ky është lloji më i mirë i mjekrës për çdo formë të fytyrës (Foto)

Një mjekër re plotë është një nga më të zakonshmet teksa shihni ndonjë mashkull këto ditë. Por kjo nuk do të thotë se ky lloj...

10 mënyra fantastike për të përdorur birrën

Zakonisht, kur themi fjalën “birrë” menjëherë na shkon mendja tek ngjyra e saj me bulëza të florinjta e me shkumën e bardhë, dhe gjithashtu...

Pesë shenjat që tregojnë që ai është ‘një djalë’ i keq në shtrat!

Ju pëlqen ose jo, para se të kryeni marrëdhënie seksuale, bëni mirë të dini cilat gjëra tregojnë një anë të errët të tij. Sigurisht që...

5 gjëra që ti bën dhe meshkujve iu duken qesharake

Një gjë është e sigurt! Që asnjëherë nuk do të marrim vesh se çfarë mendojnë fiks meshkujt. Megjithatë kjo ka edhe anën pozitive, pasi...

Shenjat që tregojnë se nuk do të jeni asnjëherë i pasur

Ëndrra e çdo njeriu është që të jetë i pasur dhe të ketë një jetë përplot udhëtime, ushqime të shijshme e gjëra të tjera...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter