Web Analytics

A do të xhelozoj Labi? Nusja e tij vishet me fustan kaq të shkurtër

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila tashmë është edhe blogere që ndan shumta momente nga jeta e saj për publikun.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale duke përfshirë edhe ato me familjen.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur e atraktive./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika