Web Analytics

A e keni ditur se ky doktor i njohur është burri i moderatores Kaltrina Mkushnica?

Kaltrina Mikushnica është moderatore e njohur në ekran tash e disa vite.

Atë tashmë e shohim në program të mëngjesit duke qenë shumë pranë publikut.

Kaltrina është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku ndan pamje nga jeta e saj private.

Kaltrina, e ka të shoqin pediatër dhe është nënë e lumtur e dy vajzave./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika