Web Analytics

A e tradhëtoi Alba shoqërinë me Santianen me veprimin e fundit!

Botuar nga: InfoKosova

Alba mbrëmë kishte darkuar me Yllin dhe të fejuarën e tij Veronen.

Mesa duket ata kanë shijuar darken, por nuk i lanë anash foto ku Ylli e kishte publikuar në ‘Instagram’ e qe ishte shprehur “Itash itu jone dal mu sqaru”.

Andaj ndjekësit e Albes nuk e mirëpritën ketë gjë, e që vërshuan me komentet të tipit “e tradhtoi shoqërinë me Santianen”.

Si e komentoni ju? /Kosovarja/

Shiko Foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT