Web Analytics

Blerando humbë personin e dashur në familje!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari shumë i dashur për publikun Blerando, i cili këtë vit mëton t’i kap majat e suksesit në fushën e muzikës, përmes llogarisë së tij sociale ka njoftuar se ka humbur gjyshin e tij.

“Sot në mëngjes mora lajmin që gjatë qëndrimit tim në reality shou kisha humbur gjyshin tim të dashur. Shpresoj të më kuptoni që më duhet pak kohë për familjen time”, ka shkruar ai ndër të tjera.

Derisa ka shtuar se shumë shpejt do t’i rikthehet skenës me shumë supriza të reja.

Postimi i plotë:

Përshendetje, ju falenderoj nga zemra për supportin, për përkrajen dhe dashurien qe ma keni jep gjat gjith rrugtimit ne Big Brother. Pa Voten tuaj nuk kisha arrit deri ketu.
Sot në mëngjes mora lajmin që gjatë qëndrimit tim në reality shou kisha humbur gjyshin tim të dashur. Shpresoj të më kuptoni që më duhet pak kohë për familjen time
Se shpejti rrikthet Blerando i juaj me pozitivitet dhe me surpriza te reja! Ju dua Pa fund nga zemra.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT