Web Analytics

Arta befasohet nga motra e saj Arta në ‘BBVA’, lotët pafund!

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmë në spektakël Arta është surprizuar nga motra e saj.

Mes emocioneve të shumta Ana arriti t’i thotë fjalët më ta bukura për motrën e saj.

“Me gjykimet e tua që i ke fiks siç duhet të jenë, çoji deri në fund. Kur e bën, e bën kur duhet. Vendosja flakën shtëpisë. Nuk ke nevojë për lider, ti je lidere e vetes, je lidere e gjithë shtëpisë. Ke potencialin për të fituar motra ime dhe do fitosh” ishin fjalët e Anës.

Kujtojmë se Arta nuk mundi të përqafoj motrën nga sfida që kishte vendosur në ato momente vëllai madh./Kosovarja/

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT