Web Analytics

A është kjo bukuroshe që publikoi Mevlani, e dashura e tij?

Mevlani dhe Livia së fundit u afruan me njëri tjetrin nga emisoni i fundit që ishin bashkë.

Si duket ngacmimet e dashurisë kanë nisur aty e nuk kanë të ndalur.

Edhe pse nuk kanë deklaruar se janë çift ata nuk kanë mohuar asnjëherë pëlqimin për njëri tjetrin.

Mevlani postoi para pak minutave një foto ku duket ata të dy tejet të lumtur krah njëri tjetrit./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika