Web Analytics
Ballina Etiketimet Mevlan Shaba

Etiketim: Mevlan Shaba

Ledjana dhe Mevlani – çift edhe jashtë “Përputhen”

Ledjana dhe Mevlani janë tashmë çifti i dytë i krijuar në “Përputhen”, që pas deklaratave të tyre të bëra pak javë më parë kur...

Çfarë tha vëllai i Ledjanës për Mevlanin?

Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. E këtë e tregoi edhe edicioni i sotëm pasi...

Ledjana qan me lot në takim me Mevlanin

Ledjana nuk është përmbajtur në takimin me Mevlanin dhe ka shpërthyer në lot. Për këtë është justifikuar duke thënë se ndjente se Mevlani tallej ndërsa...

Mevlani i mbyll gojën Antonelës: Kur unë flas qepe gojën

Ka ndodhur një debat në programin Përputhen mes dyshes i cili ishte edhe i papritur. Mevlani dhe Antonela siç duket e kanë përfunduar gjithë komunikimin...

Pas deklaratës së Mevlanit, reagon Ledjana

Konkurrentet e emisionit Përputhën, Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë deklaruar se janë vetëm për njëri tjetrin në emision. Ditën e sotme ishte konkurrenti Mevlani...

Habit Mevlani: Kur dashuron personin e gabuar…

Mevlan Shaba është konkurrenti më i vjetër në “Për’puthen”, pasi është pjesë e programit që nga fillimi i këtij sezoni, ai ka dalë në...

Kështu e lë Ledjana të pret Mevlanin për takim

Ledjana edhe Mevlani po tregohen secilën herë e më të afërt mes vete. Duket se do jenë çifti i radhës i emisionit te dashurisë Përputhen. Dje...

Mevlani bën veprimin e papritur pasi u deklarua vetëm për Ledjanën

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë dyshja më e diskutuar në “Për’puthen” dhe më në fund pas 8 muajsh ata të dy janë deklaruar vetëm...

Mamaja Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën, Antonela humb toruan

Mamaja e Antonelës ndodhej dje në Për’Puthen, ku u përball me Ledjanën dhe Mevlanin. Ka qenë një debat i fortë mes tyre, pasi mamaja e...

Mevlani i bën Ledjanës dhuratën që çdo femër do ta dëshironte!

Pasi deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin po shihen tashmë edhe të përkushtuar. Mevlani së fundi e ka surprizuar Ledjanën me një dhuratë. Kjo e fundit...

LAJMET MË TË LEXUARA