Web Analytics
Ballina Etiketimet Mevlan Shaba

Etiketim: Mevlan Shaba

Mevlani merr vendimin më të rëndësishëm për jetën e tij

Ditën e sotme ish konkurrenti i Përputhen, Mevlan Shaba, ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij zyrtare. Ai shihet se ka marr një vendim...

Mevlani kujton kohën e artë, zbulon një moment emocional me Ledjanën

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, së fundi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory përmes mundësis ku mund të parashtrojnë pyetje. E si...

Mevlani poston foto me një vajzë, Arjani e thumbon publikisht

Mevlan Shaba postoi një fotografi të re me një vajzë. Pasi ai po sjell këngë të ndryshme ajo mund të jetë protagoniste e ndonjë videoklipi,...

Pra, Mevlani qenka lidhur me ish-konkurrenten seksi? Zbulohet e vërteta!

Vazhdon ende saga e trekëndëshit të Për’puthen Mevlan, Lediana dhe Antonela. Pasi Antonela priti Mevlanin në studion e Top Arena u shtuan dyshimet se mes...

Antonela sjell foton që nuk e ka postuar kurrë me Mevlanin

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Antonela Berisha, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar edhe pse nuk është më pjesë e programit. Antonela është shumë...

Analisti i njohur kërkon ribashkimin me Ledjanën, Mevlani bën reagimin që...

Arjan Konomi është një prej opinionistëve më të komëntuar të momentit, ai ka qenë pjesë e Përputhen ku ka dhënë komplimente të shumta për...

Komentuesit e kritikojnë Mevlanin: Ndërroj ndonjëherë këta pantollona

Mevlan Shaba postoi një fotografi të re në Instagram. Mirëpo, jo të gjitha komentet për të ishin pozitive, shkruan InfoKosova. Ai shihet me nja palë pantollona...

Kaq shumë është dobësuar Mevlani, duket se po vuan

Mevlan Shaba postoi një fotografi të re. E ajo që vihet re menjhëherë ëshë pesha e Mevlanin, shkruan InfoKosova. Në këtë fotografi duket që është dobësuar...

Mevlani në lidhje dashurie? Video po bën namin në rrjet, ish-konkurrenti...

Mevlan Shaba është padyshim njëri nga konkurrentët më të përfolur të sezonit të dytë të ‘’Për’puthen’’, sidomos marrëdhënia e tij me Ledjanën, e cila...

U bë pjesë e audicioneve fshehurazi, njihuni me vëllain e vogël...

‘Për’Puthen on Tour’, show veror ka mbyllur audicionet e hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. ‘Përputhen on...

LAJMET MË TË LEXUARA