Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Mevlani përfundon i zbathur në shtëpi prej kashte?

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, së fundmi postoi një fotosesion në rrjete sociale.

Mevlan Shaba, komentohet si një nga personat më të pa fat në dashuri.

Postimet e tij të fundit, tregojnë edhe njëherë se ai për momentin nuk është në lidhje dhe se po e shijon jetën si djalë beqarë.

Këmbë zbathur dhe në një ambient antik Mevlani duket më serioz se kurrë./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu