Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Melvani kombinohet në veshje me të dashurën, sjellin foton më të bukur bashkë

Mevlan Shaba dhe Livia Brunga deklaruan një muaj më parë se janë në lidhje.

Megjithëse ishte përfolur një lidhje e mundshme mes dyshes edhe më herët, ata vendosën të bëjnë publike tani.

Mbrëmë Mevlani ka publikuar një foto shumë të bukur krah së dashures.

Të veshur me ngjyra të njejta ata po duken shumë bukur, duke marrë komente e pëlqime të shumta nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit