Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Mevlani dhe Livia po bëjnë çfarë s’kanë bërë asnjë çift tjetër i show biz-it

Çifti i njohur i showbizit tashmë nuk po ndahen nga njëri tjetri.

Ata janë tejet aktiv në rrjete sociale e sidomos në TikTok.

Së fundmi ndjekësit e kanë postuar një video të tyre duke biseduar dhe ngacmuar njëri tjetrin.

Çifti i ri po duken shumë të lumtur bashkë.

Ndersa ata po hyjne live me njeri tjetrin nga larg gje qe nuk i kemi pare te bejne ciftet tjera te show biz-it./Kosovarja/

Shiko foton:

Të fundit