Web Analytics

A janë ndarë vërtetë Xhensila e Besi? Detaji që nuk u shkonte në mendje se do i nxjerr zbuluar!

Botuar nga: InfoKosova

Kohës së fundit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë shumë të pranishëm në mediat rozë, shkak është marrëdhënia e tyre.

Aktori i humorit Bes Kallaku, ka postuar në “Instastory” një video ku shihet duke parë një ndeshje futbolli me mikun e tij.

Në sekondat e fundit të videos, dëgjohet një zë gruaje e cila thërret: “Shpirt”.

Fansat aluduan se ky mund te jete zeri i Xhensiles.

Shiko videon:

Të FUNDIT