Web Analytics

Nuk shihen shpesh bashkë, ky është raporti i Shyhrete Behlulit me djalin e madh

Botuar nga: InfoKosova

Shyhrete Behluli, këngëtarja e njohur e muzikës popullore, po vjen me këngë e videoklipe të reja.

Vera do ta gjejë mjaftë aktive Shyhreten e shumë hiteve.

Në anën tjetër, familja e këngëtares është gjatë gjithë kohës në interesin e publikut dhe mediave.

Pjesa më e madhe e familjes së Shyhrete Behlulit njihen, por më pak ekspozohet Kushtrimi, djali i saj i madh.

Në këtë foto shihen bashkë dhe është e qartë ngjashmëria që kanë./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT