Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Bes Kallaku

Kohë pas ndarjes nga Xhensila, Besi bën postimin emocionues

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë marrë vëmendje kohëve të fundit për ndajen pas disa viteve martese. Duke qenë se...

‘Me të bukurën e dheut’, Bes Kallaku shfaqet në krahët e personit të zemrës

Aktori dhe këngëtari i njohur Bes Kallaku ka qenë i pranishëm në skenën e showbizit për një kohë të...

Besi nuk ndalet, thumbon Xhensilën me postimin e fundit!?

Ndarja e Besit dhe Xhensilës është tema më e kometuar në media rozë kohëve të fundit. Ndërsa çdo postim...

“Problemet kanë filluar përpara dy vitesh” Ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbulon detaje nga divorci i Besit e Xhensiles

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Arjon Bakaj, foli në “Shqipëria Live” për marrëdhënien e krisur e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj. Ai...

Ndodh e papritura, Ija e Bes Kallakut i bashkohet “Ferma VIP”

Një moment i papritur ka ndodhur në "Ferma VIP", ku Ija e Bes Kallakut ka bërë një surprizë të...

Në divorc me Xhensilen, Bes Kallaku bën deklaratën e papritur me lot në sy

Bes Kallaku, kryeplaku i “Ferma VIP”, ka qenë pjesë e një momenti të ndjeshëm gjatë spektaklit të djeshëm, duke...

Shoku i Bes Kallakut bën reagimin e papritur: Ke shpëtuar nga qoftë largu, të pata thënë…

Ndarja e këngëtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të humorit Besart Kallaku është një ngjarje që ka tërhequr vëmendjen e...

U tha se ka filluar lidhje të re dashurie me këtë bukuroshe, reagon Bes Kallaku

Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, ka qenë në qendër të vëmendjes për disa ditë pas spekulimeve për një...

Bes Kallaku publikon për herë të parë foton më të ëmbël me të birin

Djali i njohur i aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Amen, ka mbushur 6 muaj. Për të festuar...

Ky është ndryshimi drastik që pësuan Xhensila dhe Bes Kallaku pas ndarjes

Ndarja e Xhensilës dhe Besit ka sjellë një ndryshim të dukshëm në pamjen e tyre. Çdo ditë, debatet për ndarjen...

E papritur, zbulohet ‘tradhtia’ që Xhensila ia bëri Besit, Roberti zbulon detajet

Muzikanti, njëherit edhe moderator, Robert Berisha është shprehur se nuk kishte kontratë që të largohej nga formati “Ferma VIP”. Ai...

Pasi u ndanë, Bes Kallaku thumbon keq Xhensilën duke ia rikujtuar të mirat që ia bëri

Historia e Bes Kallakut me Xhensilën, ishte një ndër historitë më të bukura që dikur tejkalonin të gjitha sfidat...