Web Analytics

Kohë pas ndarjes nga Xhensila, Besi bën postimin emocionues

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë marrë vëmendje kohëve të fundit për ndajen pas disa viteve martese.

Duke qenë se janë prindër të dy fëmijëve, sigyrisht për Besin është e rëndë të rri larg fëmijëve, pasi ata qendrojnë me nënën.

Së fundmi Besi ka publikuar një foto me vajzën Ajkën ku emocionoi ndjekësit me përshkrimin.

“Se shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”, ka shkruar Besi.

Shiko foton:

Nga rubrika