Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ky është ndryshimi drastik që pësuan Xhensila dhe Bes Kallaku pas ndarjes

Ndarja e Xhensilës dhe Besit ka sjellë një ndryshim të dukshëm në pamjen e tyre.

Çdo ditë, debatet për ndarjen e tyre vazhdojnë në vendin tonë, por një detaj i veçantë është transformimi fizik i dy artistëve pas kësaj ndarjeje.

Besi, pas ndarjes, është vënë re të ketë marrë shumë kilogram dhe ka pësuar ndryshime të konsiderueshme në pamjen e tij.

Ndërsa Xhensila, pas ndarjes, ka vendosur të kushtojë rëndësi të madhe formës së saj fizike, duke e shfaqur atë në mënyrë të dukshme kudo.

Më dëshirë apo nga mërzia ndryshimet janë të dukshme te të dy./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të fundit