Web Analytics

Bes Kallaku publikon për herë të parë foton më të ëmbël me të birin

Botuar nga: InfoKosova

Djali i njohur i aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Amen, ka mbushur 6 muaj.

Për të festuar këtë rast të veçantë, Bes Kallaku ka ndarë për herë të parë një foto të rrallë me djalit e tij.

“Ameni sot mbush 6 muaj. Bekimin e Zotit e paç jastek të ëndrrave, bir”, ka shkruar aktori në një postim në rrjetet sociale, duke shfaqur krenarisht momentin e paharruar.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë përfunduar martesën e tyre pas 7 vitesh nga dasma dhe më shumë vite të historisë së tyre të dashurisë.

Ky divorc ka qenë një nga ngjarjet më të diskutuara në historinë e personazheve VIP në Shqipëri.

Shiko foton:

Të FUNDIT