Web Analytics

Shoku i Bes Kallakut bën reagimin e papritur: Ke shpëtuar nga qoftë largu, të pata thënë…

Ndarja e këngëtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të humorit Besart Kallaku është një ngjarje që ka tërhequr vëmendjen e publikut në kohët e fundit.

Në ditët e fundit, Besi publikoi projekti i tij muzikor i ri, “Mosmirënjohja”, me një tekst të shkruar nga ai vetë, të cilin e përshkroi si “tekst shpirti”.

Edhe pse komentet lidhur me ndarjen e ish-çiftit kanë qenë të shumta, një reagim i papritur ka ardhur nga një mik i ngushtë i aktorit, biznesmeni Kristian Boci.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai ka ndarë një foto ku duket duke shikuar videoklipin e këngës “Mosmirënjohja” të Besit dhe Eli Malaj, një këngë që duket të jetë dedikuar plotësisht ndarjes së çiftit.

“Më vjen keq vëllai im, por më beso, ke shpëtuar një herë e mirë nga qoftë largimi. Të pata thënë, brother Bes Kallaku”, shkruan ai.

Shiko foton:

Nga rubrika