Web Analytics

Ndodh e papritura, Ija e Bes Kallakut i bashkohet “Ferma VIP”

Një moment i papritur ka ndodhur në “Ferma VIP”, ku Ija e Bes Kallakut ka bërë një surprizë të këndshme duke i bashkuar fermerëve në aventurën e tyre bujqësore.

Pas një përshëndetjeje të ngrohtë për të gjithë pjesëmarrësit në fermë, Ija ka ndarë me ta një nga sekretet e saj të gatimit të shijshëm – si të bëhet kos.

Duke shpjeguar me detaje çdo hapat e nevojshëm për të prodhuar këtë produkt tradicional, ajo ka bërë që fermerët të ndjehen si në një mësim praktik.

Ndërkohë, reagimet nuk kanë munguar, veçanërisht pasi Çiljeta, një prej fermerëve, ka vënë re se Besi ka një ngjashmëri të dukshme me gjyshen e tij, duke shtuar edhe më shumë emocionin dhe humorin në atmosferën e fermës.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Nga rubrika