Web Analytics

‘Me të bukurën e dheut’, Bes Kallaku shfaqet në krahët e personit të zemrës

Aktori dhe këngëtari i njohur Bes Kallaku ka qenë i pranishëm në skenën e showbizit për një kohë të gjatë, dhe vazhdon të jetë i angazhuar në aktivitete të ndryshme.

Në postime të fundit në rrjetet sociale, Besi ka ndarë një moment të ëmbël duke qëndruar pranë gjyshes së tij, Iljës.

Ai ka shfaqur shpesh lidhjen e ngushtë që ka me gjyshen e tij dhe e ka quajtur atë si ‘E bukura dheut’.

Një fakt tjetër i rëndësishëm në jetën e Besit është përfundimi i martesës së tij me Xhensila Myrtezajn disa muaj më parë, pas një lidhjeje të gjatë dhe dy fëmijëve të tyre.

Shiko videon:

Nga rubrika