Web Analytics

A ka veshur “breke” Festa Qoqaj?

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Festa Qoqa, po vazhdon të shijoj pushimin e saj në Gjermani, Franc dhe për tu ndaluar në Londër.

Që nga atje, bukuroshja po sjell fotografi nga më të ndryshme, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka postuar një fotografi e veshur me një maic teksa në pjesën e poshtme ngriti dyshime se a ka të veshura të brendshme apo jo?

Kujtojmë se moderatorja po shoqërohet nga i dashuri i saj, menaxheri i këngëtarit Yll Limani, Bonart Ajvazi./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT