Web Analytics

A po i frikësohet Blero Edonës në lojë?

Blero ka treguar se cili është përsoni i parë që do ta nominojë.

Ai tha ajo është Edona, në prezëncë të saj.

Këngëtari e ka treguar edhe arsyen duke thënë “se është më e forta”, dhe më pas, brenda pak sekondave tha se po bën “hajgare”.

Ai i dhuroi Edonës një përqafim dhe i tha të mos bëhet nervoz./Klankosova.

Shiko videon:

Nga rubrika