Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

A u nda nga burri Adelina Tahiri, veprimi i fundit I këngëtares ngre shumë dyshime?

Adelina Tahiri javë më parë e ftuar në “Zemër Luana” ka folur për jetën e saj private.

Ajo ka zbuluar se martesa e tyre momentalisht po përjeton një krizë.

Ndërsa pyetjes nëse, e ka menduar ndonjëherë ndarjen, iu përgjigj:

“Edhe mund të vijë”.

Këto spekulime ajo i ka rritur edhe më tepër pas publikimit të këngës së fundit.

Kënga flet për ndarje dhe është një baladë e ndjerë dhe ndjekësve dhe fansave të saj menjëherë u shkoi mendja se kjo ishte një dedikim.

Që kur lidhja e saj u bë publike, këngëtarja është komentuar për një kohë të gjatë në rrjet për faktin se Adelina dhe partneri i saj kanë një diferencë të madhe në moshë.

Shiko videon:

 

Të fundit