Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ada e ‘Përputhen’ tregon ndërhyrjet e radhës, ja si duket ajo

Ada ishte ndër konkurrentet më të përfolura të edicionit të 3 të përputhen.

Ajo u komentua për shumë për format perfekte trupore.

Por ish konkurrentja e Përputhen u komentua shumë edhe për ndërhyrjet e shumta estetike.

Si duket Ada nuk i ka aspak kompleks këto ndërhyrje pasi në postimet e fundit ajo tregoi hapur se po mbushte mollëzat dhe zgjati flokët./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të fundit