Web Analytics

Adelina nuk përmbahet në Dubai, gati zbulon më shumë se ç’duhet në bikine

Botuar nga: InfoKosova

Adelina Tahiri, një prej këngëtareve më të komentuara në shtypin rozë, ka filluar pushimet e saj në Dubai, bashkë me bashkëshortin dhe djalin e tyre.

Që prej ditësh qëndron atje dhe ka ndarë shumë momente nga udhëtimi i tyre në rrjetet sociale.

Adelina përjetoi një moment të tmerrshëm kur Dubai-u u godit nga përmbytjet e mëdha, por pasi ia doli të dilte nga ajo situate, vazhdoi pushimet në këtë destinacion.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shumë provokues në bikini, duke ekspozuar linjat e saj trupore në formën më të mirë.

Në këto pamje, duket se ajo rrezikon të shkojë përtej kufirit të pranueshëm të ekspozimit.

Shiko fotot:

Të FUNDIT