Web Analytics

Adelina Tahiri publikon foto duke gatuar pite, qenka e zonja në gatimet tradicionale

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Edhe pse ka vite qe nuk eshte aktive ne muzike, vazhdon te jete e perfolur per jeten private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, Adelina ka treguar se është duke përgatitur pite./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT