Web Analytics

Aferdita Dreshaj publikon foto me bashkëshortin dhe djalin e tyre, kaq shumë qenka rritur

Afërdita Dreshaj është një nga modelet më të njohura shqiptare.

Ajo ka vite që është larg skenës, por vazhdon të jetë afër publikut nga rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të ëmbël të familjes së saj.

Ajo shihet pranë bashkëshortit dhe djalit të tyre, që qenka rritur goxha./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika