Web Analytics

Afërdita Dreshaj publikon video duke vallëzuar me bashkëshortin dhe djalin e saj

Afërdita Dreshaj është një nga modelet më të bukura shqiptare.

Ajo edhe pse ka vite që është larguar nga skena, qëndron afër publikut përmes rrjeteve të ndryshme sociale.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë, ku së fundmi publikoi një video të ëmbël me familjen.

Ajo shihet duke vallëuzuar me bashkëshortin dhe djalin e tyre./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika