Web Analytics

Afërdita me vajzën nisen për dasmë, befasojnë të gjithë pasi nënë e bijë vishen njejtë

Botuar nga: InfoKosova

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare.

Afërdita nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet bashkë me vajzën e saj, të dyja të veshura me të kuqe dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT