Web Analytics

Alba bën postimin për Blerandon që askush nuk e priste

Botuar nga: InfoKosova

Të dy janë ish banor të Big Brother Vip Kosova 2.

Bëhet fjalë për Blerandon dhe Alben ku ishte Blerando që i shprehu pëlqimin asaj por Alba nuk kishte të njëjtin pëlqim.

Së fundmi Alba ka publikuar një postim të papritur në lidhje me Blerandon.

Ajo i ka shpërndarë në InstaStory këngën e re që Blerando ka publikuar duke e mbështetur publikisht./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT