Web Analytics

Albatriti publikon fotot më të ëmbla krah gruas së tij bukuroshe Egzones

Botuar nga: InfoKosova

Albatrit Muqiqi dhe Egzona janë një nga çiftet e të ndjekur në showbiz.

Çifti kanë publikuar disa pamje ku shihen më të dashuruar së kurrë.

Të veshur dhe të kuruar në çdo detaj shfaqen në paraqitjen e radhës Albatriti dhe Egzona

Gjithashtu Egzona ishte shprehur “Së shpejti”, se çka do të sjellin çifti mbetët për të parë në vazhdim./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT