Web Analytics
E premte, 14 Qershor, 2024
16.7 C
Pristina

Tag: Egzona Muqiqi

Learta dhe nusja e Albatritit shkojnë tek shoqja për përhajër të fëmijës, sjellin foto nga atje

Learta Jakupi dhe Egzona Muqiqi janë nga nuset më të përfolura në estradë. Dyshja kanë edhe shoqëri mes vete ku...

Egzona e Albatritit na prezanton me nënën, qenka kaq zonjë

Egzona Muqiqi është e njohur në publik si bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muqiqi. Ajo ka krijuar biznesin e saj të...

Egzona e Albatritit del në iftar me shoqe, kaq bukur janë rregulluar të gjitha

Egzona Muqiqi u be e njohur per publikun si bashkeshortja e kengetarit Albatrit Muqiqi. Tashme ajo zoteron biznesin e saj...

Albatriti publikon fotot më të ëmbla krah gruas së tij bukuroshe Egzones

Albatrit Muqiqi dhe Egzona janë një nga çiftet e të ndjekur në showbiz. Çifti kanë publikuar disa pamje ku shihen...

Kështu i bindet Albatriti gruas së tij Egzonës

Egzona është një nga nuse më të komentuara të estradës. Albatriti siç duket po e mbështet bashkëshorten në çdo rrugëtim. Si...

Binjakët e Albatritit dhe Egzonës festojnë ditëlindjen, sjellin pamje nga festa mahnitëse

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi përveç që është aktiv në muzikë ai nuk i le mbas dore as mediat...

Për kë po mban zi nusja e Albatritit, Egzona?

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj. Ajo është...

Burri i saj del me një femër super atraktive, Egzona bën veprimn që nuk pritet

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj. Ajo është...

E veshur me fustan elegant plot gurë, Egzona është bërë nuse për qejfin e vjehrres

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj. Ajo është...

Pas shumë viteve martesë, Egzona na prezanton me ‘dashurinë e re’

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj. Ajo është...

Sa bukur vallëzon Albatriti me nusen në një dasmë, e ‘kallin’ atmosferen

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi ketë vit ishte i angazhuar me ahengje të shumta familjare. Egzona ka postuar një video...

Nga vetura luksoze, Egzona tregon sa bukur është veshur për në punë

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj. Ajo se...