Web Analytics

Nga vetura luksoze, Egzona tregon sa bukur është veshur për në punë

Botuar nga: InfoKosova

Nusja e famshme e estradës, Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo se fundmi mori vemendje me pjesemarrje ne kanagjeq ku eshte veshur me dimija e qe dukej nuse mahnitese.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është nisur për punë dhe është veshur tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT